Мікропозика: 4 пропозицій
Kreditstar.com.ua

₴ 15000 Перший кредит 0.01%
₴ 500 - 15000 Сума

62 дня - 12 міс. Строк
18 - 70 Вік

Під 0,01% на день
Час отримання 15 хв.
Отримайте гроші на карту
Zecredit.com.ua

₴ 10000 Перший кредит 0.01%
₴ 1000 - 15000 Сума

62 дня - 12 міс. Строк
18 - 65 Вік

На перший кредит 0,01%
Час отримання 20 хв.
Це вигідно!
Money4you.com.ua

₴ 5000 Перший кредит 0.01%
₴ 500 - 15000 Сума

62 дня - 12 міс. Строк
22 - 65 Вік

15 днів під 0,01%
Час отримання 20 хв.
Цілодобово
Kachay.com.ua

₴ 5000 Перший кредит
₴ 500 - 15000 Сума

62 дня - 12 міс. Строк
18 - 65 Вік

Перший 1% на день
Час отримання 15 хв.
Гроші на картку
Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR"
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55
Телефон: -
Ел-пошта: info@kreditstar.com.ua
Max РПС (APR): 730%
Строк: 62 дня - 1 год
Приклад: 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.
Zecredit.com.ua - ТОВ "ФК" "ІНВЕСТРУМ"
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Телефон: +38(093)0853553, 0(800)352706
Ел-пошта: info@zecredit.com.ua
Max РПС (APR): 912.5%
Строк: 62 дня - 1 год
Приклад: 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 2250 ₴, загальні витрати 3250 ₴, APR 912.5%.
Money4you.com.ua - ТОВ "МАНІФОЮ"
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86, літ. Д
Телефон: 0(800)330024
Ел-пошта: info@money4you.com.ua
Max РПС (APR): 726.35%
Строк: 62 дня - 1 год
Приклад: 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1791 ₴, загальні витрати 2791 ₴, APR 726.35%.
Kachay.com.ua - ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
Адреса: 03150, м.Київ, вул. Казимира Малевича, 86-И
Телефон: 0(800)312727
Ел-пошта: info@kachay.com.ua
Max РПС (APR): 726.35%
Строк: 62 дня - 1 год
Приклад: 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1791 ₴, загальні витрати 2791 ₴, APR 726.35%.

Швидкі кредити

Тут ти зможеш знайти найбільш дешеві кредити. Ми узагальнили інформацію, для того, що б кожен міг дізнатися, як знайти найкращий швидкий кредит. Отримаєш відповідь так само на наступні питання:

 • Чи дійсно безкоштовний кредит є безкоштовним?
 • Що означає безпроцентний швидкий кредит?
 • Що необхідно врахувати, займаючи швидкий кредит?

Порівняти швидкі кредити

Ми допоможемо кожному заощадити час і гроші, пропонуючи різні пропозиції швидких кредитів, щоб знайти кредит з найменшими витратами. У таблиці порівняння ти можеш порівняти швидкі кредити, і дана інформація постійно оновлюється, тому що кредитні установи постійно змінюють умови і ціни.

Яку інформацію можна отримати при порівнянні кредиторів?

 • Максимальна сума першого кредиту;
 • Мінімальна і максимальна сума, яку пропонує кредитор;
 • Строки виплати;
 • Вікові обмеження позичальника;
 • Максимальна річна процентна ставка;
 • Приклади виплати кредиту.

Чому швидкі кредити?

У наш час за допомогою інтернету стало просто знайти різні пропозиції кредитів, просто подати заявку і отримати кредит в онлайн. Все, що треба зробити: заповнити заявку на кредит і дочекатися відповіді. У разі позитивної відповіді Ти отримуєш гроші на свій банківський рахунок. У швидких кредитів є більше переваг в порівнянні з банківськими кредитами. Найбільша перевага це те, що швидкі кредити швидко займають гроші. Якщо треба строково поповнити свій гаманець, можеш зайняти навіть до 30000 ₴ протягом декількох хвилин. Швидкі кредити будуть хорошим вибором для тих, кому в кінці місяця необхідно трохи додаткових грошей, для оплати декількох рахунків або для фінансування великий покупки. Кредитори, які пропонують швидкі кредити, часто зацікавлені і готові допомогти людям, яким терміново потрібні додаткові кошти.

Ще одна перевага швидких кредитів це те, що немає необхідності в забезпеченні кредиту, в той же час якщо швидкий кредит не сплачуєш вчасно, то тоді загальні витрати можуть стати дорожче довгострокових кредитів. Зазвичай це пов'язано з додатковими витратами, які разом з високою процентною ставкою можуть швидко перевищити основну суму кредиту.

Головні придбання

 • Перший кредит без відсотків;
 • Чи можеш отримати кредит в короткий проміжок часу;
 • Чи можуть займати люди з поганою кредитною історією;
 • Широкі можливості вибору кредиторів.

Недоліки швидких кредитів

У швидких кредитів так само є недоліки. Займаючи кілька швидких кредитів, у людей може утворитися борг, який виплатити одним платежем складно. Тому однозначно необхідно обміркувати об'єднання швидких кредитів в один з більш тривалим строком виплати і більш низькими щомісячними витратами. Об'єднуючи швидкі кредити, однозначно зможеш заощадити більше грошей.

Високі витрати по кредиту це головний недолік швидких кредитів. Відсоткова ставка зазвичай набагато вище, ніж у інших видів кредиту. Оскільки у швидких кредитів немає забезпечення, відповідно кредитори приймають більший ризик, що означає, що кредиторам необхідні більш високі процентні ставки.

Процентні ставки швидких кредитів в основному виражені як річні процентні ставки, які можуть досягти більше ста відсотків. У той же час фактична процентна ставка може бути неправдивою, в порівнянні з банківськими кредитами. Якщо є швидкий кредит зі строком виплати, який менше одного року, тоді рекомендуємо розрахувати загальні витрати на кредит.

Ми рекомендуємо швидкі кредити, якщо у тебе виникли невеликі додаткові витрати, в той же час, якщо Ти плануєш придбати подорож або автомашину, рекомендується використовувати банківські кредити.

Безпроцентні швидкі кредити

У швидких кредитів порівняно високі процентні ставки, в той же час багато кредиторів швидких кредитів пропонують безвідсоткові кредити. Дійсно в інтернеті можна знайти кредиторів, які пропонують безвідсоткові швидкі кредити! Між установами кредитування онлайн існує дуже сильна конкуренція і часто кредитори пропонують перший кредит без відсотків. Існуючі клієнти, які раніше займали гроші, швидше за все, не отримають таку пропозицію. Тому перш, ніж вибрати таку послугу, рекомендуємо ретельно перевірити умови кредиту.

На сучасному кредитному ринку можна знайти багато кредиторів, які пропонують перший кредит без відсотків. Вибираючи щораз нового кредитора, можна отримати безвідсотковий кредит, в той же час тоді ти не зможеш використовувати переваги, які пропонуються тільки для існуючих клієнтів. Для нових клієнтів більш тривалий процес отримання кредиту, заповнити анкету на кредит і т.д., в свою чергу існуючим клієнтам треба вибрати тільки суму і строк виплати. Нові клієнти для кредитора це нові ризики, тому сума першого кредиту обмежена.

Важливо

 1. Безвідсотковий кредит не завжди означає безкоштовний кредит. Завжди рекомендуємо перевірити, які є додаткові витрати при позиці безвідсоткового кредиту.
 2. У більшості випадків строк виплати безвідсоткового кредиту обмежений.
 3. Отримай гроші відразу - швидкі виплати для швидких кредитів це причина, по якій багато клієнтів вибирають послуги швидких кредитів.
 4. Швидкі кредити будуть корисні, якщо у тебе виникли невеликі додаткові витрати, але якщо ти плануєш придбати подорож або автомашину, рекомендуємо скористатися банківським кредитом.

Ризики

 1. Коли ти береш в позику новий кредит, необхідно оцінити всі ризики, перед тим як підписати кредитний договір.
 2. У швидких кредитів зазвичай високі процентні ставки і короткий строк виплати, в порівнянні з банківськими кредитами.
 3. У швидких кредитів майже завжди є можливість продовжити строк виплати, сплативши комісію за продовження кредиту.

Швидко і просто подати заявку на новий кредит

Завдяки сучасним технологіям, сьогодні подати заявку на кредит в інтернеті набагато простіше, ніж було раніше. Тобі не треба йти до кредитної установи і витрачати час, замість цього можна швидко і просто подати заявку, заповнивши форму заявки онлайн. У разі позитивної відповіді гроші будуть виплачені відразу і будуть доступні на банківському рахунку протягом 15 хвилин, якщо банківські рахунки кредитора і позичальника знаходяться в одному банку. Для існуючих клієнтів є можливість отримати більшу суму і для них процес подачі заявки простіше, треба тільки вибрати необхідну суму і строк виплати.

Займай відповідально, оцінивши можливість повернути кредит. Перед тим як зайняти, ознайомся з умовами кредитного договору, переконайся, що зможеш їх виконати.

Домашня сторінка Kredit15.com.ua не є кредитором і не видає кредити. У всіх кредиторів, яким приведено порівняння, є відповідна ліцензія кредитної установи.