Вибери свої критерії відбору, заповни всю необхідну інформацію і отримай кращу пропозицію

Популярні пошуки

Що таке Kredit15?

Кredit15 це один з найпопулярніших порталів порівняння кредитів по всій Україні, який пропонує в інтернеті порівняти і отримати кредити. Тут Ти зможеш розглянути затребувані і популярні компанії кредиторів в Україні, які як новим, так і постійним клієнтам пропонують вигідні умови кредитування.

Завдяки Kredit15, клієнт може отримати пропозицію протягом декількох хвилин. Беручи до уваги розвиток сучасних технологій, так само гроші на Твій рахунок будуть зараховані протягом 15 хвилин, що істотно заощаджує час.

Оберіть для себе прийнятну кредитну компанію

Наші мрії можуть бути різними - може хтось бажає відправиться в подорож, хтось інший відремонтувати квартиру або будинок, ще хтось бажає отримати в свою власність нову автомашину, а може Ти хочеш отримати давно бажану річ. Kredit15 допоможе втілити Твої мрії і бажання! Вибери необхідні критерії (суму позики, cтрок виплати, щомісячний платіж, процентну ставку) і розглянемо компанії, які найбільш підходять Твоїм обраними критеріями.

Рекомендуємо розглянути кожну кредитну організацію окремо і тільки після цього вибрати компанію, яка пропонує кредит який найбільше відповідає Тобі!

Для чого використовувати порівняння кредитів?

Іноді люди, перед тим як придбати товар або послугу в магазині, проводять порівняння цін. Для того, що б людина була досить проінформованою,  порівнянн, що використовується, повинно бути правильним, щоб економія від порівняння ціни була реальною. Легко доступна і зрозуміла інформація про товар / послугу дає вигоду як її споживачеві, так і підприємству.

Так само і з порівнянням кредитів. Інформація про кредиторів на нашому порталі порівняння регулярно оновлюється і доповнюється, тому у нас доступні новітні пропозиції кредитних компаній і їх послуги, що надаються. Порівнявши різних кредиторів, є можливість вибрати кредитора з найменшим щомісячним платежем, більш низькими процентними ставками, велику кредитну суму і довший строк виплати кредиту. Порівняння кредитних компаній можна провести зовсім швидко і просто.

Якщо виникають будь-які питання або неясності, наприклад, про прострочені і своєчасно не здійснення платежу, тоді відповіді однозначно зможеш знайти на домашній сторінці кредитних компаній. Зазвичай кредитори на своїх домашніх сторінках пропонують розділ "Часті питання", в якому можна знайти відповіді на різні питання і неясності.

Яку інформацію можна отримати, проводячи порівняння кредитів?

При проведенні порівняння кредитів на Kredit15, можна отримати важливу інформацію, яка допоможе вибрати найбільш прийнятну позику. Порівняння кредитів надає інформацію про:

  • Мінімальну і максимальну суму позики, яку пропонує конкретний кредитор;
  • Максимальну суми першого кредиту;
  • Строк виплати позики;
  • Максимальну річну процентнну ставку (РПС);
  • Вікові обмеження.

Використовуй Kredit15 безкоштовно для порівняння кредитів

Використовуючи порівняння кредитів на нашому порталі, у Тебе не буде запитана будь-яка додаткова плата - порівняння кредитів є абсолютно всім без будь-якої плати! Важливо доповнити, що кредит зможеш витрачати на будь-які цілі, і Тобі ні кому не треба буде звітувати.

Кожен день ми допомагаємо великій кількості людей знайти вигідного і прийнятного кредитора - ми можемо допомогти так само і Тобі!

Sloncredit.uaCredit7.uaPango.com.uaKreditstar.com.uaCreditkasa.com.uaCreditplus.com.uaE-groshi.comMoney4you.com.uaMoneyveo.uaSelfiecredit.uaMiloan.uaTengo.com.uaAvanscredit.uaSoso.com.uaFinbar.com.uaAmigo.com.ua