Kredit15.com.ua homepage image

Кредити онлайн 0,01%*

Бажана сума::

500 ₴25 000 ₴
Відсотки:
30
Сума до повернення:
10030

100% захист даних

* Безвідсотковий кредит 2000 грн., відсотки 6 грн., сума до оплати складе 2006 грн., APR 3,65%. Кредит у розмірі 5000 грн на 90 днів, при цьому комісія становитиме 450 грн та загальні витрати на кредит становитимуть 5450 грн., РПС - 35,99%.

Будь ласка, введіть свій номер телефону

Для нових клієнтів - підтвердьте номер телефону. Вам необхідно підтвердити свій номер телефону. Для цього вам потрібно буде ввести код, який ви отримаєте у вигляді СМС - повідомлення. Зареєстрований клієнт - введіть номер телефону.

Швидкість

Кредити за 15 хвилин

Надійність

Гарантія надійності та прозорості

Комфорт

Онлайн-сервіс для вашої зручності

Доступ

Завжди доступні, 24/7

Процес отримання кредиту

1
Оформіть кредитний запит

Реєструйтеся, вибирайте та заповнюйте заявку на кредит.

2
Отримайте схвалення позики

Очікуйте на підтвердження заявки всього 5 хвилин.

3
Отримайте гроші на карту

Отримуйте гроші на картку негайно.

Kredit15.com.ua перевершив усі мої очікування! Знайшов вигідну кредитну пропозицію швидко та без клопоту. Скористався один раз і обов'язково повернусь знову!

Станіслав author
Станіслав
Додаткова комісійна плата (Additional Associated Fees)

Багато або всі продукти, що пропонуються, є нашими партнерами, від яких ми можемо отримувати винагороду. Це може вплинути на розташування пропозицій і те, чи буде продукт включений у порівняння. Однак це не впливає на наші рейтинги.

Крім очевидних витрат, таких як відсотки та виплати, таких як відсотки та виплати по поверненню, можуть бути і приховані виплати, що в кінцевому підсумку може зробити позику дорожчою, ніж здається на перший погляд. Ці приховані витрати не завжди очевидні і можуть приймати різні форми.

Однією з найпоширеніших прихованих витрат є плата за обробку. Деякі кредитні установи стягують плату за розгляд заявки на кредит, яка додається до суми кредиту та процентів. Хоча ця практика у багатьох країнах піддається критиці та іноді обмежується законом, але важливо враховувати її з урахуванням кредиту.

Страхові премії, особливо зі страхування залишкової відповідальності, також є проблемою, яку часто не беруть до уваги. Ці страховки призначені для захисту позичальника та кредитора, якщо позичальник не може обслуговувати кредит з певних причин, таких як хвороба чи безробіття. Проте витрати на таке страхування можуть бути високими і можуть значно збільшити витрати на кредит.

Якщо позичальник хоче погасити кредит достроково, можуть застосовуватися штрафи за дострокове погашення. Ці збори мають компенсувати втрачені кредиторами відсоткові доходи.

Крім того, може стягуватися спеціальна плата за повернення. Хоча деякі кредитні угоди пропонують можливість спеціального погашення без додаткових плат, інші кредитори можуть стягувати комісію.

На загальні витрати по кредиту може вплинути також коригування відсоткової ставки за відсотковими кредитами, що змінюються. Якщо базова процентна ставка зростає, вартість кредиту також зростає.

Тому позичальникам дуже важливо ретельно вивчити всі аспекти кредитної угоди, враховуючи не лише номінальну відсоткову ставку, а й будь-які додаткові збори та виплати, щоб отримати реальне уявлення про загальні витрати по кредиту.